Greita paskola

Prieš keletą metų, finansinei krizei aplankius Lietuvą, daugelis žmonių prarado savo darbo vietas. Vieniems asmenims pavyko susirasti naują, gal kiek blogesnį, o gal kiek geresnį darbą, o kitų niekas niekur nebepriėmė. Tačiau visiems žmonėms reikalingi pinigai, tad neretam iškyla klausimas, iš kur gauti pinigų. Vienas iš greičiausių ir lengviausių būdų yra pasiimti paskolą internetu arba sms žinute, tačiau ne visos įmonės ar bankai suteikia paskolą nedirbantiems, o ir kredito paėmimo mokesčiai bei palūkanos dažnai yra per didelės darbo neturinčiam asmeniui. Tačiau šiuo metu daugelis įmonių ir firmų teikia ir kitokią, nei įprasta, paskolų rūšį, kuri vadinasi paskola bedarbiams.

Daugeliui gali atrodyti keista, jog firmos nori skolinti savo pinigus neturintiems darbo asmenims, juk jeigu žmogus neturi darbo, tai reiškia, jog jis neturi stabilių pajamų, todėl gali negalėti, atėjus metui, atiduoti pasiskolintų pinigų. Tačiau statistika teigia, jog dauguma žmonių, praradusių darbą, jį susiranda per artimiausius keletą mėnesių. Tad įmonės, suteikiančios greituosius kreditus, nėra jau tokios naivios, kaip gali atrodyti iš pirmo žvilgsnio, skolindamos pinigus bedarbiams. Juk asmuo, neįstengdamas atiduoti paskolos, prasitęsia kredito grąžinimo terminą, o dėl to jo pasiskolinta suma padidėja, nes prie jos prisideda palūkanos bei kiti mokesčiai. Todėl, kai bedarbis susiranda darbą arba gauna pinigų iš kitur, jis privalo atiduoti nemažą pinigų sumą.

bedarbiaiKreditas bedarbiams yra puiki išeitis darbo neturintiems ir jo ieškantiems asmenims, kuriems šiuo metu yra striuka su pinigais. Tačiau neretai iškyla klausimas, iš kur pasiimti paskolą. Juk bankai dalija kreditus tik tiems asmenims, kurie turi stabilias bei gana aukštas pajamas. Tačiau šiais laikais jau ne vien tik bankai skolina pinigus, bet ir įvairios firmos bei įmonės, iš kurių pinigus galima pasiskolinti tiesiog internetu arba nusiuntus sms žinutę. Kreditų bedarbiams reikalavimai, palyginus su įprastomis paskolomis, yra tikrai labai nedideli.

Paskolos nedirbantiems yra dviejų rūšių: paskolos be užstato bei paskolos su užstatu. Neretai žmonės nesiryžta imti pastarosios kreditų rūšies, nes nenori rizikuoti netekti savo nekilnojamojo turto ar kitų brangių daiktų. Tačiau įmonės, suteikiančios paskolas nedirbantiems, užstatu paima ir mažesnę vertę turinčius daiktus. Kadangi yra duodamas užstatas, tokių paskolų sumos būna didesnės, greitas kreditas dažniausiai yra be palūkanų arba jos būna visai nedidelės. Taip pat paskolų su užstatu grąžinimo sąlygos yra daug lankstesnės, o termino, per kurį reikia atiduoti kreditą, laikas ilgesnis. Dėl visų šių pliusų, kreditai su užstatu tampa tokie pat vertingi, kaip ir įkeistas turtas.

Greitos paskolos be užstato yra daug populiaresnės, nes jų suteikimas yra lengvesnis ir sukelia mažiau rūpesčių. Šia kreditų suteikimo rūšimi naudojasi tie žmonės, kurie neturi darbo, pakankamai vertingo turto, kurį galėtų įkeisti, nuomojasi butą ar namo dalį. Deja, kaip ir visi geri dalykai, kreditai be užstato turi porą minusų, kurie tikrai yra gana dideli. Paskolų be užstato grąžinimo terminai yra labai trumpi, o ir palūkanos tikrai ne mažiausios. Visa tai taip yra dėl to, jog, kai įmonė skolina pinigus, ji neturi jokios garantijos, kad kreditas be užstato bus atiduotas.

Abi paskolų bedarbiams rūšys turi tiek pliusų, tiek minusų. Kreditai su užstato reikalauja daikto, kuris galėtų būti įkeičiamas, o norint pasiimti paskolas be užstato, reikia nusiteikti, jog teks mokėti milžiniškas palūkanas. Tačiau, kad ir kaip bebūtų, paskolos bedarbiams yra greitos bei labai lengvai gaunamos.