SET Paskola Internetu | Kreditas internetu – ManoPaskola.lt

Saugi. Paprasta. Pigi Paskola.

  • Greita finansinė pagalba iškilusioms problemoms spręsti.
  • Iki 10 000 eur paskolos bet kokiam gyvenimo atvejui.
  • Reikalinga maža suma? Ne problema.
  • Ypač greitas patvirtinimas. Atsakysime tą pačią dieną.
  • SSL apsaugota paskolos prašymo forma.
Daugiau apie paskolas
Kokią sumą skolinatės?
Keliems mėnesiams?
Mėnesinė įmoka 81.18 €
Palūkanų norma 9 %
BVKKMN 13.58 %
Užpildykite visus laukelius!
Šis paskaičiavimas preliminarus ir gali skirtis nuo
Jums siūlomų sąlygų
skambinkite
x

Skambink mums ir gauk paskolos pasiūlymą

skambinkite Tel. 8 5 233 7711
BVKKMN – Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Pavyzdžiui, jei sudaroma 10 000 EUR paskolos sutartis 60 mėn. terminui, tai taikant 12% fiksuotą metinę palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestis 1% ir mėnesinį sutarties administravimo mokestį 5 Eur/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 13 603,54 Eur, mėnesio įmoka būtų 226,80 Eur, BVKKMN – 14,48%.

Paskolos internetu

Mano Paskola - kredito unijos "Mano Unija" vartojimo paskolų sistema, kuri siūlo vartojamąsias paskolas nuo 300 iki 10 000 eurų iki 5 metų laikotarpiui. Vartojimo paskolos suteikiamos įvairiems Jūsų poreikiams: automobilio įsigijimui, kelionei ar buitinės technikos įsigijimui, būsto remontui ar vartotojui blogų paskolų refinansavimui. Mūsų vadybininkai visada nuoširdžiai išklausys Jūsų lūkesčių, kartu įvertins poreikius ir pateiks geriausiai tinkančius paskolos pasiūlymus. Tai nėra greitųjų kredito bendrovių pasiūlymai – Mano Paskola pasiūlymai dažnai didesni, tikslesni ir klientų aptarnavimas nei vienam neleis pasijusti menku. Mano Paskola - tai ir maža kredito unija internetu - čia galite surasti visą informaciją apie paskolas, užpildyti paraišką ir pervesti 1 ct asmens identifikavimui. Manopaskola.lt - paskolos internetu galimybė neišeinant iš namų ar biuro. Tik 5 minutės ir Jūsų paskolos paraiška jau prieš mūsų vadybininkų akis.

Paskolos internetu paraišką itin greitai ir paprastai užpildysite mūsų svetainėje. Kreditas internetu – patogus būdas pasiskolinti reikiamą sumą neišėjus iš namų, todėl mes išvystėme modernią paskolos paraiškos priėmimo sistemą, kuria gali naudotis kiekvienas esamas ar naujas vartotojas. Vartojimo kreditai internetu išduodami įvertinus kliento poreikius ir esamus įsipareigojimus, todėl Mano Paskola klientai niekada neįklimps į slegiančias skolas. Būdami tos pačios bendruomenės nariai, mes padedame vieni kitiems augti, todėl drąsiai kreipkitės į mus patarimo ar konsultacijos internetu, telefonu ar mūsų biure Vilniuje.

>>

Naujienos

Kokiems tikslams dažniausiai imama vartojimo paskola?

Žmonės skolinasi vartojimo reikmėms dėl daugelio priežasčių. Paraiškas teikti vartojimo paskolai gauti yra gan...
>>

3 priežastys, kodėl atsakingi žmonės turi blogą kredito istoriją

Kredito istorija vaidina svarbų vaidmenį mūsų finansiniame gyvenime. Turėdami gerą kredito istoriją, galite gauti pal...
>>

Priežastys, kodėl jūsų paskolos paraiška gali būti atmesta

Finansavimo įstaigos svarsto Jūsų galimybes grąžinti paskolą įvairiais aspektais, įskaitant Jūsų amžių, pajamas, darb...
>>

3 patarimai, kaip lengviau gauti vartojimo paskolą

Vartojimo paskolai gauti, paprastai, nereikalaujama įkeisti savo turtą, o tai reiškia, kad skolintojas neturi ...
>>

  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • Pušų g. 10, 08120 Vilnius
  • Tel. (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2016. Visos teisės saugomos.