D.U.K

Ką daryti, jei pasikeitė mano finansinė padėtis?

Jei susidūrei su sunkumais mokėti kredito įmoką, nedelsiant pranešk apie tai savo paskolų vadybininkei numeriu +370 615 14202.

Delspinigiai ir skolų išieškojimas mums ne prie širdies. Mūsų siekis – mokūs ir patenkinti klientai, kuriems paskola padeda siekti gerbūvio, o ne bankroto. Yra nemažai būdų, kaip galime padėti palengvinti kredito naštą sunkiu periodu, bet tai padaryti galėsime tik pilnai susipažinę su tavo konkrečia situacija. Todėl iškilus sunkumams, nedvejok ir susisiek su mumis.

Kaip galiu gauti kreditą mano.paskola?

Mano.paskola vartojimo kredito paraiška, bei visa paskolai gauti reikalinga informacija surenkama internetu. Norint gauti vartojimo kreditą, reikia užpildyti paraišką paraiska.manopaskola.lt.

Pildant paraišką kreditui internetu, prašysime įvykdyti nuotolinį atpažinimą. Jo metu reikės sekti instrukcijas ekrane, nufotografuoti asmens tapatybės kortelę ar pasą, pasidaryti asmenukę.

Kaip išmokamos kredito lėšos?

Kreditą išmokėsime į paraiškos metu nurodytą banko sąskaitą, po to, kai pilnai užpildysi kredito paraiškai reikalingą informaciją, mes patikrinsime ar galim tau išduoti kreditą ir pasirašysi kredito sutartis.

Kas gali gauti kreditą?

Kreditai teikiami asmenims nuo 21 iki 64 metų amžiaus, gaunantiems nuolatines pajamas ir neturintiems įsiskolinimų kitose kredito bendrovėse.

Dėl apribojimų, susijusių su pajamomis, žiūrėti Kokio dydžio kreditą galiu gauti?

Kas yra Smart-ID ir iš kur man jį gauti?

„Smart-ID“ yra nemokamas tapatybės patvirtinimo įrankis, kuriuo gali naudotis visi, turintys išmanųjį įrenginį. Tai – paprastas, patogus ir saugus būdas prisijungti prie elektroninių paslaugų.

„Smart-ID“ galima parsisųsti iš Google Play arba App Store parduotuvių. Tačiau, norint naudoti „Smart-ID“ pasirašyti sutartims, vien parsisiųsti jo ir užsiregistruoti nepakaks.

Norint su „Smart-ID“ pasirašyti sutartis, BŪTINA užsakyti išplėstinę „Smart-ID“ versiją.

Tą padaryti galima banko skyriuje arba naudojant mobilų parašą.

Daugiau informacijos apie Smart-ID ir jo privalumus rasi https://www.smart-id.com/lt/

Kokia valiuta teikiami kreditai?

Visi AB “Mano bankas” kreditai yra teikiami eurais.

Kokiais būdais galiu pasirašyti kredito sutartį?

Kredito sutartį mano.paskola pasirašyti galima trim būdais:

  • Nuotoliniu būdu naudojant mobilų parašą arba Smart-ID,
  • Per kurjerį,
  • Atvykus į banko skyrių.

Suteikiame galimybę paskolos sutartis pasirašyti mobiliu parašu arba Smart-ID. Tokiu atveju paskolą darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. gali tikėtis gauti per 3 valandas!

Jei mobilaus parašo arba Smart-ID neturi, visus reikiamus dokumentus galime atsiųsti per DHL kurjerį į tau patogią vietą. Šiuo atveju pinigus gausi per 48 val. nuo pasirašymo.

Galimas ir atvykimas į AB „Mano bankas“ būstinę, įsikūrusią S. Moniuškos g. 27, Vilnius. Čia dokumentus gali pasirašyti tau patogiu laiku. Šiuo atveju pinigus gausi per 24 val. nuo pasirašymo.

Kokio dydžio kreditą galiu gauti?

Maksimali kredito suma priklauso nuo:

Tavo finansinės būklės:

  • Minimalios pajamos paskolai gauti turi būti ne mažesnės nei 350 Eur per mėnesį (į rankas),
  • Dirbantiems pagal darbo sutartį reikia būti gavus ne mažiau nei 4 darbo užmokesčius dabartinėje darbovietėje. Pagal individualią veiklą pajamos turėtų būti gautos už ne mažiau nei 6 mėnesius.
  • Maksimali mėnesinė kredito įmoka negali viršyti 40% į rankas gaunamų mėnesinių pajamų. Pvz. jei per mėnesį į rankas gauni 1000 Eur, bendra visų mokamų kreditų mėnesinė suma negali viršyti 400 Eur.