Kaip pasiskolinti

Kiek laiko užtrunka pasiskolinti iš banko?

Dieną, savaitę, mėnesį? Mano.paskola – bankinė paskola, kurią gali gauti internetu net neatvykus į banko skyrių! Kaip tai veikia?

Pildyk paskolos paraišką internetu

1 - pildyk paraišką internetu

Veikiame pagal bankinius standartus, todėl pildant paraišką internetu reikia atsakyti į daugiau klausimų nei kitose paskolų platformose. Tačiau už kantrybę atsilyginsime konkurencinga kaina ir greitu sprendimu.

Prieš pildydant paraišką, pasiruošk asmens tapatybės dokumentą. Jo prireiks tapatybei nustatyti.

Pasirink, kaip pasirašyti sutartį

2 - pasirašyk sutartį

Greičiausiai vartojimo kreditą gausi sutartis pasirašius mobiliuoju parašu arba išplėstiniu Smart-ID (registravai jį banke ar mobiliu parašu). Darbo dienomis nuo 8 iki 17 val. pinigus pervesime tą pačią dieną!

Kitas būdas pasirašyti sutartis - DPD kurjeris, kuris atvyks į tau patogią vietą, patogiu laiku. Pinigus pervesime per 48 val. nuo pasirašymo.

Galimas ir trečias būdas – atvyk į AB „Mano bankas“ būstinę, įsikūrusią S. Moniuškos g. 27, Vilnius. Pinigus pervesime per 24 val. nuo pasirašymo.

Pasiskolinti internetu greita ir paprasta

3 - pinigai tavo sąskaitoje

Po sutarties pasirašymo, pinigus pervesime į tavo pasirinktą banko sąskaitą. Tuo pat metu atsiųsime prisijungimo duomenis prie specialios mano.paskola paskyros. Joje matysi visą su paskola susijusią informaciją bei galėsi su mumis susisiekti.

Nepamiršk mėnesinių įmokų

4 - mėnesinės įmokos

Kiekvieną mėnesį iš tavęs lauksime mokėjimo grafike numatytų įmokų. Banko sąskaita, į kurią reikės pervesti pinigus, nurodyta tavo asmeninėje vartojimo kredito sutartyje.

Iškilus sunkumų grąžinti paskolą, nedelsiant ir nedvejojant pranešk apie susidariusią situaciją. Mes niekada nepaliekame savo klientų bėdoje ir kartu ieškome geriausių sprendimų kiekvienoje situacijoje. Atsimink – mums rūpi tavo finansinė gerovė, todėl visada geriau pasikalbėti, nei laikyti mus nežinioje.

Argi nesakėme, kad pasiskolinti internetu iš mano.paskola greita ir paprasta?

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.