3 patarimai, kaip lengviau gauti vartojimo paskolą

2016, sausio 18
3 patarimai, kaip lengviau gauti vartojimo paskolą
Vartojimo paskolai gauti, paprastai, nereikalaujama įkeisti savo turtą, o tai reiškia, kad skolintojas neturi jokios garantijos, todėl dažnai taiko aukštesnę palūkanų normą, nei paskolai užstatant automobilį ar būstą. Žemiau pateikiame patarimus, kaip padidinti galimybę, jog jums bus išduota vartojimo paskolą.
 
1. Pasirinkite paskolos rūšį
Vartojimo paskolos būna įvairių rūšių. Vienos yra užtikrinamos turto įkeitimu, kitos – ne. Automobilio ar namo įkeitimas kreditoriui garantuoja paskolos grąžinimą, jei skolininkas neįvykdo savo įsipareigojimų. Paskolos, kurios nereikalauja užstato, yra didesnė rizika skolintojui, todėl paprastai būna taikomos didesnės paskolos palūkanos.
 
2. Žinokite savo trūkumus
Jūsų kredito istorija vaidina didžiulį vaidmenį paskolos patvirtinimo procese, todėl prieš skolindamiesi, patikrinkite ją. Taip pat įvertinkite savo galimybes – jei skolintojas Jums sutiko paskolinti 10 000 Eur, o Jums reikia tik 600 Eur, neimkite didesnės paskolos.
 
3. Raskite tinkamą skolintoją
Ne visos finansų įstaigos yra vienodos. Pasidomėkite keliais skolintojais. Išsiaiškinkite palūkanų dydžius, grąžinimo terminus, taikomas baudas, reikalingus dokumentus, paskolos patvirtinimo terminus bei procesą. 
 
Jei Jums reikia paskolos, visada pasidomėkite, ar gavote geriausią pasiūlymą su palankiausiomis palūkanų normomis ir tinkamiausiu terminu. Visa tai užtikrins, kad galėsite laiku grąžinti įmokas. 
 
Kompetentingi kredito unijos vadybininkai yra pasirengę Jums suteikti visą reikalingą informaciją dėl paskolos gavimo ir rasti optimaliausią sprendimą atitinkantį Jūsų lūkesčius.  Vartojimo paskolos internetu suteikiamos greitai ir patogiai, o speciali vartojimo paskolos skaičiuoklė Jums padės paskaičiuoti Jūsų įsipareigojimus, įvertinti finansines galimybes bei iš anksto paskaičiuos preliminarią mėnesinę paskolos įmoką.
 
Vartojimo paskolos privalumai:
  • Neprivalomas laidavimas ar sutuoktinio dalyvavimas 
  • Vartojimo kreditas (paskola) nėra užtikrinamas nekilnojamojo turto įkeitimu
  • Lėšas galėsite panaudoti savo nuožiūra – mums nereikės pateikti dokumentų apie paskolos panaudojimą
 
Pagrindinės vartojimo paskolos sąlygos:
  • Paskolos suma - nuo 300 Eur iki 10 000 Eur.
  • Maksimalus paskolos terminas - 5 metai
  • Palūkanos –  nuo 12 %
  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
3 patarimai, kaip lengviau gauti vartojimo paskolą - ManoPaskola.lt