4 situacijos, kai verta refinansuoti savo automobilį

2016, sausio 14
4 situacijos, kai verta refinansuoti savo automobilį
Kai tokios mažos paskolos palūkanos, automobilio paskolos refinansavimas gali būti puiki mintis, kurią turėtų apsvarstyti kiekvienas. Paskolos refinansavimas padės sutaupyti kelis šimtus eurų per metus. Ši paskola yra greita ir neskausminga, nes automobilis – neįkeičiamas. Paskolos refinansavimas veiksmingiausias, kai susiduriate su viena iš 4 situacijų:

Paskolos palūkanų norma sumažėjo. Jei paskolos palūkanų norma sumažėjo nuo tada, kai pirkote automobilį, tai paskolos refinansavimas jums padės sutaupyti. Naudotų automobilių paskolos palūkanų norma yra mažesnė. Jei pirkote naują automobilį, jums buvo taikoma gana didelė paskolos palūkanų norma. Atminkite, kad net 1 ar 2 procentiniai punktai gali daryti didelį skirtumą jūsų paskolos sumai. 

Jūsų kredito istorija pagerėjo. Kai pirkote automobilį, turėjote blogą kredito istoriją, ar neturėjote joje jokių įrašų, o dabar jūsų kredito istorija yra geresnė, jums gali būti pritaikyta mažesnė paskolos palūkanų norma. 18 proc. ar didesnės paskolos palūkanos yra įprastos, kai kredito istorija yra trumpa. Kelių mėnesių laiku atliktų mokėjimų istorija gali paskatinti kreditorių pritaikyti žemesnes kredito palūkanas. 

Negavote geriausios paskolos palūkanų normos. Jei jūs turėjote aukštą kreditingumo balą ir nesuteptą kredito istorija, dar  nereiškia, kad jums buvo pasiūlyta geriausia paskolos palūkanų norma. Pardavėjai paprastai siūlo įsigyti automobilį autolizingu ir pritaiko didesnes paskolos palūkanas, nes pirkėjas tiesiog nežino, kad galima finansuoti automobilį ir kitais būdais. 

Jūsų finansinė padėtis pablogėjo. Jūs patyrėte finansinių sunkumų, todėl reikia sumažinti paskolos įmokas. Paskolos refinansavimas gali pailginti paskolos terminą ir tokiu būdu sumažinti mėnesinę paskolos įmoką. 

  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
4 situacijos, kai verta refinansuoti savo automobilį - ManoPaskola.lt