Kokiems tikslams dažniausiai imama vartojimo paskola?

2016, vasario 11
Kokiems tikslams dažniausiai imama vartojimo paskola?
Žmonės skolinasi vartojimo reikmėms dėl daugelio priežasčių. Paraiškas teikti vartojimo paskolai gauti yra gana lengva, o kreditui garantuoti dažniausiai nereikalaujama užstato. Vartojimo paskolų sąlygos yra lengvai suprantamos, taip pat pateikiamas ir aiškus paskolos grąžinimo planas. Vartojimo paskolos gali būti imamos dėl įvairių priežasčių, tačiau toliau pateikiamos priežastys yra pagridinės.
 
Refinansavimas
Vartojimo paskolos yra dažnai naudojamos konsoliduoti skolas. Tai, iš esmės, yra vienas iš geriausių būdų, kam vartojimo paskolos gali būti naudojamos. Nors jūs ir toliau turėsite mokėti mėnesinį mokestį, siekiant grąžinti jūsų paskolą, kaip ir iki šiol darėte kelioms įmonėms, kelis kartus per mėnesį,  tačiau bus pritaikyta mažesnė metinė palūkanų norma, prailgintas paskolos grąžinimo terminas ir šiuo būdu mėnesinė įmoka taps mažesnė. 
 
Automobilio pirkimas
Kai kurie klientai ima vartojimo paskolą naujo ar seno automobilio įsigijimui. Tai yra paprastesnis būdas nei pirkti automobilį lizingu, nes dažniausiai automobilis nėra įkeičiamas. Nesvarbu, kiek jūs esate nusprendęs išleisti automobilio įsigijimui, visada pasidomėkite lizingo bendrovių ir vartojimo kredito bendrovių teikiamais pasiūlymais. Dažnu atveju vartojimo paskola jums kainuos mažiau. Vartojimo paskolos kartais naudojamos transporto priemonių remonto išlaidoms padengti, ypač brangaus remonto, kurio draudimo įmonės negali apmokėti. 
 
Būsto remontas
Vartojimo paskolomis dažnai domisi namų savininkai, kurie neturi laisvų lėšų būsto remontui, renovacijai ar modernizacijai. Finansavimas per statybų bendroves paprastai yra brangesnės nei per vartojimo kreditus teikiančias įmones. Paimti vartojimo paskolą būsto remontui taip pat yra praktiška, nes padidinsite turimo būsto vertę, o ilgalaikėje perspektyvoje tai gali jums net atsipirkti, jei sumąstytumėte būstą parduoti.
  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
Kokiems tikslams dažniausiai imama vartojimo paskola? - ManoPaskola.lt