Paskola Jūsų svajonių automobiliui

2016, gruodžio 15
Paskola Jūsų svajonių automobiliui

Įsigyti pasirinktos markės naują ar naudotą automobilį galite ir be mašinos lizingu paslaugos. Mes suteiksime vartojimo paskolą nuo 500 Eur iki 10 000 Eur. Vartojimo kreditas arba paskola automobiliui – paprastesnis mašinos išsimokėtinai būdas. Galite pasiskolinti dalį arba pilną sumą norimam automobiliui įsigyti. Kreditas suteikiamas ir užpildžius paraišką internetu – paprasta, patikima, lengva ir patogu.

 

AUTOMOBILIO PASKOLAI NEREIKIA

 • Pradinio įnašo
 • Automobilio įkeitimo
 • KASKO draudimo
 • Automobilio perregistravimo

PASKOLOS PRIVALUMAI

 • Dengiame iki 100 % automobilio vertės
 • Skoliname iki 10 000 €
 • Paskolos terminas iki 60 mėn.
 • Metinė palūkanų norma nuo 9 %
 • Automobilio amžius nesvarbu
 • Pinigai - tą pačią dieną
 • Galimybė gauti paskolą su sutuoktiniu
 • Išankstinės paskolos grąžinimas be palūkanų

Paskola automobiliui - tai nėra auto lizingas, kuriam reikalingas Kasko draudimas, automobilio  įkeitimas ir tai užtrunka. Auto paskolai arba automobiliai lizingu be banko paslaugai nereikalingas automobilio įkeitimas bei draudimas. O kredito unija automobiliui išsimokėtinai įsigyti pinigus į Jūsų sąskaitą perves per vieną darbo dieną.

 • Kredito unija „Mano Unija“11
 • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
 • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
 • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
Paskola Jūsų svajonių automobiliui - ManoPaskola.lt