Priežastys, kodėl jūsų paskolos paraiška gali būti atmesta

2016, sausio 19
Priežastys, kodėl jūsų paskolos paraiška gali būti atmesta
Finansavimo įstaigos svarsto Jūsų galimybes grąžinti paskolą įvairiais aspektais, įskaitant Jūsų amžių, pajamas, darbo vietos stabilumą ir kredito istoriją. Štai keletas priežasčių, kodėl Jūsų paskolos prašymas gali būti atmestas:
 
Jūsų gyvenamosios vietos adresas yra mokėjimų nevykdančių asmenų sąraše
Jei gyvenate po vienu stogu su asmeniu, kuris nevykdo paskolos mokėjimų, tai tikėtina, kad finansavimo institucijos šį adresą bus įrašiusios į mokėjimų nevykdančių asmenų sąrašą. Tikimybė, kad Jūsų paraiška bus atmesta yra aukšta, nes Jūsų adresas sutampa su asmens, kuris yra nemokus.
 
Laiku neapmokėjote sąskaitų
Laiku nesumokėtų telefono sąskaitų, draudimo įmokų, komunalinių mokesčių istorija gali būti reali priežastis, kodėl Jūsų kredito paraiška buvo atmesta. 
 
Per mažos pajamos
Jei esate pasiskolinęs iš kelių finansavimo įstaigų, tai Jūsų grynosios pajamos, atėmus visas mėnesines įmokas, lieka per mažos.  Jei kitos paskolos gali kelti sunkumų grąžinti naują paskolą, tuomet Jūsų paraiška gali būti atmesta. 
 
Bendraskolininkas turi prastą kredito istoriją
Svarbu, kad visi paskolos pareiškėjai turėtų gerą kredito grąžinimo istoriją. Jei turite gerą reputaciją, bet asmuo, su kuriuo norite gauti paskolą, turi prastą kredito istoriją, Jūsų paskolos prašymas gali būti nesvarstomas.
 
Jūs dažnai keičiate darbą
Finansinės įstaigos labai daug dėmesio skiria darbo vietos stabilumui. Kai kurios finansavimo įstaigos reikalauja, jog asmuo būtų išdirbęs tam tikrą laiką vienoje darbovietėje. 
 
Jūsų paskolos prašymas buvo atmestas anksčiau 
Palaukite, kol gausite paskolos pasiūlymą vienoje finansavimo įstaigoje prieš teikdami paraišką kitoje. Tai suteiks jums galimybę ištaisyti kredito istorijos klaidas, kurios gali atsirasti dėl neatliktų mėnesinių paskolos įmokų, nesumokėtų sąskaitų.
  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
Priežastys, kodėl jūsų paskolos paraiška gali būti atmesta - ManoPaskola.lt