Paskola atostogoms | mano.bank

Paskola atostogoms

Paskola atostogoms mano.paskola


Pagrindinės sąlygos

  • Pasiskolink internetu iki 15 000€
  • 500€ iki 15 000€
  • Nuo 3 iki 60 mėnesių
  • Palūkanos – tik nuo 12%
  • Nereikia turto įkeitimo ar gyvybės draudimo
  • Galimybė grąžinti anksčiau be pabrangimo

Pvz., pasiskolinus 3000 Eur 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 12%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 17,79%.

Pastaba: netaikome sutarties sudarymo mokesčio. Šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Nesvarbu kokias atostogas mėgsti, jos yra puikus metas atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės, pasisemti šiltų emocijų ir pabūti su artimiausiais žmonėmis. Tai metas, kai investuojam į save ir savo gyvenimo kokybę. Todėl neleisk naujam telefonui, būsto remontui ar kitoms išlaidoms atimti iš tavęs atostogų džiaugsmo. 

Subalansuota ir gerai apskaičiuota paskola atostogoms gali padėti pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, nepaisant kitų svarbių išlaidų kasdienybėje.

Svarbiausia - gerai suprasti ir apskaičiuoti kokiam laikotarpiui ir kokio dydžio įmokas gali mokėti atostogoms pasibaigus.

Siūlome paskolą atostogoms be turto įkeitimo, gyvybės draudimo ar ataskaitų už išlaidas. Mūsų patarimas - skolintis atostogoms ne ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui su mėnesine įmoka iki 120 Eur/mėnesį. Taip už atostogas sumokėsi 20-30% daugiau, nei jos būtų kainavę be paskolos, o išskaidyti mokėjimai palengvins vienkartinės sumos naštą.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.