Paskola atostogoms

Paskola atostogoms mano.paskola

Pagrindinės sąlygos

  • 500€ iki 25 000€
  • Nuo 3 iki 84 mėnesių
  • Palūkanos – tik nuo 9%
  • Nereikia turto įkeitimo ar gyvybės draudimo
  • Nereikia atsiskaityti už išlaidas
  • Galimybė grąžinti anksčiau be pabrangimo

Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 156,80€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome.

Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Nesvarbu kokias atostogas mėgsti, jos yra puikus metas atsipalaiduoti, pabėgti nuo kasdienybės, pasisemti šiltų emocijų ir pabūti su artimiausiais žmonėmis. Tai metas, kai investuojam į save ir savo gyvenimo kokybę. Todėl neleisk naujam telefonui, būsto remontui ar kitoms išlaidoms atimti iš tavęs atostogų džiaugsmo. 

Subalansuota ir gerai apskaičiuota paskola atostogoms gali padėti pabėgti nuo kasdienių rūpesčių, nepaisant kitų svarbių išlaidų kasdienybėje.

Svarbiausia - gerai suprasti ir apskaičiuoti kokiam laikotarpiui ir kokio dydžio įmokas gali mokėti atostogoms pasibaigus.

Siūlome paskolą atostogoms be turto įkeitimo, gyvybės draudimo ar ataskaitų už išlaidas. Mūsų patarimas - skolintis atostogoms ne ilgesniam nei 12 mėnesių laikotarpiui su mėnesine įmoka iki 120 Eur/mėnesį. Taip už atostogas sumokėsi 20-30% daugiau, nei jos būtų kainavę be paskolos, o išskaidyti mokėjimai palengvins vienkartinės sumos naštą.