Paskola remontui | mano.bank

Paskola remontui

Paskola remontui mano.paskola

Pagrindinės sąlygos

  • Pasiskolink internetu iki 15 000€
  • Nuo 3 iki 60 mėnesių
  • Palūkanos – tik nuo 12%
  • Nereikia turto įkeitimo ar gyvybės draudimo
  • Nereikia atsiskaityti, kur leidžiate pinigus
  • Galimybė grąžinti anksčiau be pabrangimo

Pvz., pasiskolinus 3000 Eur 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 12%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 17,79%.

Pastaba: netaikome sutarties sudarymo mokesčio. Šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Nori pasikeisti senus langus ar pasidaryti kapitalinį remontą? Planuodami namų remontą, dažnai patiriame stresą, nes žinome, kad būsto remonto išlaidos dažniausiai viršija planuojamą biudžetą. Bet patogesnės sofos ar mielesnių užuolaidų įsigijimas neturi apkartinti gyvenimo. Juk vieną kartą investavę, namais džiaugsimės daugelį metų. Todėl pasvarstyk, ar kiekvieną kartą grižęs namo nori jais džiaugtis, ar gailėtis, kad neįsigijai norimo kilimo.

Subalansuota ir gerai apskaičiuota paskola remontui padės susikurti namus, apie kokius svajojai, nekeičiant gyvenimo būdo ir neatsisakant pomėgių.

Siūlome paskolą būsto remontui ar įrengimui be nekilnojamojo turto įkeitimo, gyvybės draudimo ar ataskaitų už remonto išlaidas. Paskola remontui puikiai tinka, kai trūksta pinigų apdailai ar baldams tiek visai neseniai įsigijusiems naują, tiek norintiems atnaujinti savo esamą būstą.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.