Paskola studijoms

paskola studijoms
skambinkite

Skambink mums ir gauk paskolos pasiūlymą

skambinkite Tel. 8 5 233 7711
Paskolos studijoms palūkanos žemesnės nei bet kurios kitos paskolos rūšies. Paskolos studentams suma atitinka brangiausių studijų kainą Lietuvoje, o 24 mėnesių terminas maksimaliai sumažins įmokų svorį studento šeimos biudžete.

PASKOLOS STUDIJOMS SĄLYGOS:

Paskola suteikiama pirmo - paskutinio kursų studijoms    apmokėti Paskola pirmo - paskutinio kursų studijoms
Paskolos suma – iki 4 000 eurų Skoliname iki €4 000
Paskolos grąžinimo terminas – iki 24 mėnesių  Terminas nuo 3 iki 24 mėnesių
Paskolos metinės palūkanos – tik 9% metinių palūkanų! Palūkanos – tik 9%

GAUTI PASKOLĄ STUDIJOMS – ITIN PAPRASTA:
Užpildykite paraišką šio puslapio dešinėje Užpildykite paraišką šio puslapio dešinėje
Perveskite 0,01 euro, kad galėtume patikrinti galimybes   suteikti norimo dydžio paskolą €
Perveskite €0,01, kad galėtume patikrinti tapatybę
Gaukite sprendimą tą pačią darbo dieną
Paskolos studijoms Vilniuje |Paskola studentams - MANO PASKOLA
Pasirašykite sutartį ir pinigai jau Jūsų sąskaitoje!

Studijų paskola gali būti pirmas žingsnis jaunuolio svajonių karjeros link, todėl Mano paskola kviečia sudaryti jam galimybę studijuoti ten, kur norima.

Atvykdami pasirašyti sutarties, turėkite studijuojančio asmens (kurio studijoms finansuoti reikalinga paskola) gimimo liudijimą. Šis dokumentas patvirtins, kad asmeniui gali būti taikomos lengvatinės paskolos sąlygos.

Klauskite mūsų tel. (8 5) 233 7711 arba info@manopaskola.lt

Vartojimo paskola
Paskolų refinansavimas

Paskola automobiliui
Paskola būsto remontui

Kokią sumą skolinatės?
Keliems mėnesiams?
Mėnesinė įmoka 81.18 €
Palūkanų norma nuo 9 %
BVKKMN 13.58 %
Užpildykite visus laukelius!
Šis paskaičiavimas preliminarus ir gali skirtis nuo
Jums siūlomų sąlygų
BVKKMN – Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma. Pavyzdžiui, jei sudaroma 10 000 EUR paskolos sutartis 60 mėn. terminui, tai taikant 7% fiksuotą metinę palūkanų normą, sutarties sudarymo mokestis 1% ir mėnesinį sutarties administravimo mokestį 5 Eur/mėn., bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma būtų 12 241,86 Eur, mėnesio įmoka būtų 203,01 Eur, BVKKMN – 8,82%. BVKKMN gali siekti 38,55%.
  • AB "Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© AB "Mano bankas" 1996-2019. Visos teisės saugomos.