Paskola studijoms | mano.bank

Paskola studijoms

Paskola studijoms mano.paskola

Pagrindinės sąlygos

  • Pasiskolink internetu iki 15 000€
  • Nuo 3 iki 60 mėnesių
  • Palūkanos – tik nuo 12%
  • Nereikia turto įkeitimo ar gyvybės draudimo
  • Galimybė grąžinti anksčiau be pabrangimo

Pvz., pasiskolinus 3000 Eur 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 12%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7 Eur, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 17,79%.

Pastaba: netaikome sutarties sudarymo mokesčio. Šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Studijos tai svarbus žingsnis siekiant svajonių karjeros ir nesvarbu ar studijuosi universitete, ar žinių semsiesi iš įvairių kursų internete. Investicija į save ir savo žinias ilgalaikėje perspektyvoje dažniausiai atsiperka su kaupu.

Paskolą studijoms naudok kaip tinkamas - bakalauro ar magistro studijoms Lietuvoje ar užsienyje, kursams internetu, pragyvenimui studijų metu. Mes neprašome atsiskaityti, kaip išleidai pinigus. Tinkamai elgtis su pinigais taip pat mokslas, todėl tikime, kad juos investuosi protingai.

Kreditui studijoms neprašome jokio užstato ar gyvybės draudimo, o panorus, jį grąžinti galėsi anksčiau laiko be jokio pabrangimo. Studijomis traktuojame bet kokį mokslą, siekiant patobulinti savo žinias ir įgūdžius tiek formaliuose, tiek neformaliuose mokslo įstaigose.

Tiesa, skoliname asmenims nuo 21 metų amžiaus, gaunantiems nuolatines pajamas, todėl norint pasiskolinti bakalauro studijoms, pagalbos teks prašyti tėvelių ar kitų giminių. 

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.