skambinkite

Skambink mums ir gauk paskolos pasiūlymą

skambinkite Tel. 8 5 233 7711

Paskolos

Vartojimo paskola

Mano paskola

Vartojimo paskola – kreditas skirtas Jūsų asmeniniams poreikiams tenkinti. Buitinės technikos įsigijimas, smulkus remontas, kelionė ar kitas trokštamas pirkinys – tai neatsiejama gyvenimo dalis, kurią įgyvendinti Jums padės AB “Mano bankas”. Vartojimo paskolos paraiškos pildymas internetu yra greitas ir patogus būdas.

Paskolų refinansavimas

Mano paskola

Paskolų refinansavimas – tinkamas sprendimas, padedantis atsisakyti didelės palūkanų naštos. Refinansavimas leidžia apjungti skirtingose įstaigose turimus kreditus į vieną paskolą ir taip pagerinti turimų paskolų sąlygas, sumažinti palūkanų naštą ir pratęsti kredito grąžinimo terminą.

Paskola automobiliui

Mano paskola

Trokštantiems įsigyti naują ar naudotą automobilį, bet neturintiems pakankamai laisvų lėšų, siūlome kreditą Auto - Paskola. Nuo €300 iki €10 000 Jūsų trokštamam automobiliui įsigyti. Užpildyk paraišką šiandien - važiuok jau rytoj!

Paskola būsto remontui

Mano paskola

Norite pasikeisti senus langus ar pasidaryti kapitalinį remontą, tačiau bankas neskolina pinigų? Paskola būsto remontui - tai greitas ir paprastas būdas atsinaujinti būstą nekeičiant gyvenimo būdo ir neatsisakant pomėgių. Siūlome Jums paskolą būsto remontui ar įrengimui be nekilnojamojo turto įkeitimo, gyvybės draudimo ar ataskaitų už remonto išlaidas.

Paskola studijoms

Mano paskola

Studijos tai pirmas žingsnis siekiant svajonių karjeros. Mano paskola padės žengti šį žingnį. Studento paskola manopaskola.lt – geras pasirinkimas studentams ir jų tėveliams, kai norima finansuoti jaunuolio studijas lengvatinėmis sąlygomis.

• AB "Mano bankas"
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© AB "Mano bankas" 1996-2019. Visos teisės saugomos.