skambinkite

Skambink mums ir gauk paskolos pasiūlymą

skambinkite Tel. 8 5 233 7711

Paskolos

Vartojimo paskola

Mano paskola

Vartojimo paskola – kreditas skirtas Jūsų asmeniniams poreikiams tenkinti. Mes visi susiduriame su aplinkybėmis, kai tenka skolintis - kredito unija gali padėti! Buitinės technikos įsigijimas, smulkus remontas, kelionė ar kitas trokštamas pirkinys – tai neatsiejama gyvenimo dalis, kurią įgyvendinti Jums padės kredito unija. Vartojimo paskolos paraiškos pildymas internetu yra greitas ir patogus būdas.

Paskolų refinansavimas

Mano paskola
Paskolų refinansavimas – tinkamas sprendimas, padedantis atsisakyti didelės palūkanų naštos. Refinansavimas leidžia apjungti skirtingose įstaigose turimus kreditus į vieną paskolą. Kreditai įsiskolinusiems asmenims – finansinė paslauga skolų refinansavimui be užstato.

Paskola automobiliui

Mano paskola

Trokštantiems įsigyti naują ar naudotą automobilį, bet neturintiems pakankamai laisvų lėšų, siūlome kreditą Auto - Paskola. Nuo 300 Eur iki 10 000 Eur Jūsų trokštamam automobiliui įsigyti. Užpildyk paraišką šiandien - važiuok jau rytoj!

Paskola būsto remontui

Mano paskola

Norite pasikeisti senus langus ar pasidaryti kapitalinį remontą, tačiau bankas neskolina pinigų? Paskola būsto remontui - tai dažnai iškylantis klausimas žmonėms, norintiems atnaujinti būstą. Nuolat klausimiame, ar ilgą laiką teks taupyti pinigus, ar pasinaudoti paskola remontui? Siūlome Jums paskolą būsto remontui ar įrengimui. Jums nereikės įkeisti nekilnojamojo turto, drausti gyvybės ar pateikti remonto išlaidas pagrįsiančių dokumentų.

Paskola studijoms

Mano paskola

Mano Paskola – geras pasirinkimas studentams ir jų tėvams, kai norima finansuoti jaunuolio studijas. Nesvarbu kur gyvenate – jei Jūsų atžala (studentas) mokosi Vilniuje, galime suteikti paskolą lengvatinėmis sąlygomis.

• Kredito unija „Mano Unija“11
  • Pušų g. 10, 08120 Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2017. Visos teisės saugomos.