Paskolų refinansavimas

Refinansavimas mano.paskola

Pagrindinės sąlygos

  • Refinansuok internetu iki 25 000€
  • Palūkanos – tik nuo 9%
  • Mažesnė mėnesinė įmoka
  • Patogesnis grąžinimo grafikas
  • Ilgesnis grąžinimo terminas
  • Viena įmoka - mažesnės administravimo išlaidos
  • Nauja paskolos sutartis ir galimai papildomos lėšos

Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 156,80€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome.

Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Jei turi paskolą, kurios bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) didesnė nei 25%, greičiausiai už paskolą permoki.

Paskolų refinansavimas – tinkamas sprendimas, padedantis atsisakyti didelės palūkanų naštos. Refinansavimas leidžia apjungti skirtingose įstaigose turimus kreditus į vieną paskolą ir taip pagerinti turimų paskolų sąlygas, sumažinti palūkanų naštą ir pratęsti kredito grąžinimo terminą.

Kreditų refinansavimas tai kliento turimų įsipareigojimų likučių sumos dengimas, pervedant kredito likutį atitinkančią sumą į esamo kreditoriaus sąskaitą. Tam dažnai sudaroma nauja paskolos sutartis be užstato palankesnėmis mažesnėmis palūkanomis bei pasirenkant patogesnį paskolos grąžinimo terminą ir grafiką. Refinansavus kelias paskolas ar greituosius kreditus kitose kredito įmonėse reikia mokėti tik vieną mėnesinę įmoką vietoje kelių buvusių įmokų.

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi. Daugiau informacijos apie slapukus.