Kodėl verta rinktis mus?

Kredito unija „Mano Unija“ - patikima finansinė institucija. Mums rūpi kiekvienas mūsų klientas, todėl stengiamės užtikrinti profesionalų ir kokybišką aptarnavimą bei priimti objektyvius finansinius sprendimus atsižvelgiant į Jūsų individualius poreikius.

KREDITO UNIJAI „MANO UNIJA“ RŪPI

Atvirumas

Viena pagrindinių taisyklių kredito unijoje - būti atviru vienas su kitu. Patį geriausią sprendimą priimsime tik tuomet, kai mus vienys abipusis pasitikėjimas. Mes esame tam, kad Jus išklausytume ir patartume.

Profesionalumas

Skatiname kredito unijos darbuotojus nuolatos domėtis finansinėmis naujienomis, organizuojame mokymus ir seminarus, investuojame į kredito unijos paslaugų tobulinimą, tam, kad užtikrintume, jog mūsų nariams būtų suteiktos pačios profesionaliausios ir kokybiškiausios paslaugos.

Gyvybingumas ir entuziastingumas

Esame atviri ir smalsūs naujoms idėjoms bei naujoms galimybėms, savo nariams dirbame entuziastingai, o sprendimus priimame apgalvotai ir kūrybiškai.

Sąžiningumas

Kredito unija yra sąžininga savo nariams, mūsų teikiamų paslaugų sutartys yra aiškios ir suprantamos, o prireikus konsultacijos visuomet padedame ir individualiai išaiškiname visas sutarčių sąlygas. Tikime, kad sąžiningumas lemia mūsų veiklos sėkmę ir narių finansinį gerbūvį naudojantis mūsų paslaugomis.

Paskolos skaičiuoklė


Kokią sumą skolinatės?
Keliems mėnesiams?
MANO PASKOLA teikia paskolas asmenims turintiems daugiau nei 21 metus. Asmenims nuo 21 metų iki 25 metų yra suteikiama paskola iki 1300 EUR
?


BVKKMN – Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma gali siekti 38,55 %. Pvz. jei sudaroma 10 000 € paskolos sutartis 60 mėn. terminui su 9 % fiksuota metine palūkanų norma, sutarties mokestis 1 % ir mėnesinis sutarties administravimo mokestis 5 €/mėn., bendra gavėjo mokama suma būtų 12 856,06 €, įmoka būtų 212,8 €/mėn. BVKKMN – 11,11 %.
  • Kredito unija „Mano Unija“11
  • S. Moniuškos g. 27, Vilnius
  • Tel. (8-5) 233 7711, (8-5) 240 9389
  • Mob. 8 698 10272
Facebook LinkedIn Youtube G+
© Kredito unija „Mano Unija“ 1996-2018. Visos teisės saugomos.
Skaičiuoklė | Mano paskola