Vartojimo paskola

Vartojimo paskola mano.paskola


Pagrindinės sąlygos

  • Pasiskolink internetu iki 25 000€
  • Nuo 3 iki 84 mėnesių
  • Palūkanos – tik nuo 9%
  • Nereikia turto įkeitimo
  • Nereikia atsiskaityti, kur leidžiate pinigus
  • Galimybė grąžinti anksčiau be pabrangimo

Pvz., pasiskolinus 3 000€ 60 mėn laikotarpiui su fiksuota metine palūkanų norma 9%, mėnesiniu sutarties administravimo mokesčiu 7€, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma (BVKKMN) - 14,55%, bendra grąžinama suma - 4 156,80€. Sutarties sudarymo mokesčio netaikome.

Pastaba: šis pasiūlymas yra preliminarus. Norint gauti tikslų pasiūlymą, reikia užpildyti paskolos paraišką.

Vartojimo paskola (vartojimo kreditas) tai populiariausias būdas pasiskolinti pinigų įvairiems kasdieniniams ir nekasdieniams poreikiams tenkinti.

Anot ekonomistų, vartojimo paskola yra vienas šiuolaikinės ekonomikos variklių, skatinančių finansinį augimą. Net aukščiausias pareigas užimantys vadovai susiduria su aplinkybėmis, kai skolintis paprasčiausiai apsimoka. Naujas dviratis, elektrinis paspirtukas ar tuo labiau vestuvės neturi pakeisti tavo gyvenimo kokybės. Be to, gyvenimas pilnas netikėtumų ir nenumatytų situacijų. Sudužęs telefonas ar netikėtos medicinos išlaidos sukelia pakankamai problemų, bet finansai neturėtų būti viena iš jų.

Vartojimo kreditas suteikia galimybę, nekeičiant įpročių, už nedidelį mokestį čia ir dabar įsigyti pirkinius, kuriems priešingu atveju reikėtų taupyti.

Tačiau primename, kad vartojimo kreditas gali būti teisingas kelias tik tuo atveju, jei jis yra subalansuotas ir gerai apgalvotas. Prieš priimant sprendimą visada patariame gerai įsivertinti visas savo mėnesines išlaidas ir apskaičiuoti, ar kredito įmoka nesukels sunkumų. Iš savo pusės, prieš pasirašydami kredito sutartį įvertinsime tavo finansinius įsipareigojimus ir padėsime priimti geriausią sprendimą.